Podporte nás 2% z vašich daní, zúročia ich deti

Vážení rodičia, priatelia a nadšenci vzdelávania a voľnočasových aktivít detí a mládeže.

Darujte nám prosím 2% z dane, s ktorými môžete podporiť fungovanie a rozvoj  montessori detského klubu Múdre sovičky v Prievidzi. Tento dar Vás nič nestojí.
Ďakujeme

Viac, než je našich 1000 napísaných viet,
prečo by ste mali podporiť Múdre Sovičky,
REFERENCIE spokojných rodičov.

Vďaka Vašej podpore a záujmu o INOVATÍVNE VZDELÁVANIE môžeme aj naďalej pokračovať v realizácii zmysluplných projektov, aktivít a služieb pre rodiny s deťmi. 

  • Adaptačná škôločka – program Prvé kroky k samostatnosti – opatrovanie detí s výnimočným vzdelávacím programom pre deti od 22 mesiacov s dochádzkou 2x alebo 4x týždenne doobed
  • Kurzy angličtiny pre deti – pre deti od 18 meiacov do 10 rokov
  • Workshopy a akcie pre deti organizované počas celého roka (Malý génius, kuchársky workshop, Nočný hotel pre deti – nočné opatrovanie, Výučba angličtiny, denné zážitkové tábory)
  • Pomoc a konzultácie pre odlišné deti bez nároku na odmenu
  • Semináre pre rodičov a pedagógov v oblasti vzdelávania a výchovy malých detí
  • Požičovňa montessori pomôcok a edukačných hračiek 

Od začiatku prvého dňa založenia Múdrych Sovičiek, o.z. v r.2012 sa tešíme vášmu záujmu o aktivity, ktorými prispievame k vzdelávaniu a výchove detí už od veku 17 mesiacov. Ďakujeme, že sledujete, fandíte a podporujete našu mravenčiu prácu.

Realita je taká, že vzdelávanie a výchova detí a mládeže v súkromných aj verejných zariadeniach je zo strany štátu podporovaná len veľmi chabo.

Môžete mať tie najkrajšie plány a nápady, ako by sa dali veci vylepšiť, ako by sa dalo rozšíriť portfólio voľnočasových zmysluplných aktivít, ako by sa dala znížiť konečná cena ponúkanej služby pre rodiny s deťmi, prípadne ju ponúknuť úplne bez nároku na odmenu.

Toto všetko však častokrát ostane len nenaplneným snom, pretože na ich uskutočnenie je potrebná finančná výpomoc.

Preto sa aj MY – Múdre Sovičky – uchádzame opäť o vašu PODPORU 2% z vašej dane, aby sme naše sny postupne menili na skutočnosť pre čo najviac detí.

Na úspešnom začiatku záleží.
Vzdelanie je jednoznačne jedna z najlepších investícií do budúcnosti každého dieťaťa s nevyčísliteľným úrokom.

Z vyzbieraných   2%  daní za rok 2020 boli dokúpené nové hračky a pomôcky pre rozvoj jemnej aj hrubej motoriky.